Ogłoszenia

Prośba o pomoc dla Pomoc dla Aleksandry Mądry

Szanowni Państwo,

 
jeśli jest taka możliwość zwracamy się z uprzejmą prośbą rozesłania do członków Izby Lekarsko - Weterynaryjnej nw. informacji. Już kiedyś na Państwa stronie widniała informacja odn. pomocy - w maju 2019, poprosimy o jej aktualizację. W związku z rocznym rozliczeniem 1% podatku zachęcamy do pomocy naszej koleżance. Lekarz weterynarii Aleksandra Mądry była członkiem Lubuskiej Izby Lekarsko - Weterynaryjnej. Obecnie jest pod opieką fundacji Warto pomagać. 
 
"Szanowni Państwo, podczas rocznego rozliczenia PIT mogą Państwo bezpłatnie przekazać swój 1% podatku na rehabilitację Naszej koleżanki, świetnego lekarza weterynarii Aleksandry Mądry. W lutym 2019 roku, w wieku 34 lat jadąc na studia specjalizacyjne do Wrocławia, uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Stan był krytyczny, ale dzięki pomocy wybitnych lekarzy, fizjoterapeutów i najbliższych udało się Ją ustabilizować, a potem wybudzić ze śpiączki. I Ola, Jej wspomnienia i uśmiech wróciły. Od kilku miesięcy nie może jeszcze poruszyć rękami czy nogami i na nowo musi nauczyć się funkcjonować. Ale Ola jest dzielna i walczy. Potrzebuję tylko trochę pomocy. Będziemy wdzięczni za każdy Państwa 1%. Dziękujemy. 

Więcej informacji: https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/Ola-mądry

https://www.facebook.com/BudzimyOle/
Są możliwe także wpłaty celowe na konto FUNDACJI NA RZECZ POMOCY LEKARZOM WETERYNARII I ICH RODZINOM na nr konta 67 1240 2018 1111 0010 2849 8525 z dopiskiem „ dla Aleksandry Mądry”

Dziękujemy.

Z wyrazami szacunku, Paulina Heese

Przychodnia weterynaryjna Dr Heese

ul. Wigury 12, 29-100 Włoszcz

wstecz