Aktualności

Proponujemy do ew.wykorzystania w zakładach leczniczych ofertę terminali płatniczych

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, iż dzięki zawarciu Porozumienia o Współpracy pomiędzy Kaszubsko-Pomorsko Izbą Lekarsko – Weterynaryjną, a eService możemy zaproponować Państwu bardzo atrakcyjne warunki współpracy w zakresie obsługi płatności kratami płatniczymi.

 

Należymy do PKO Bank Polski oraz EVO Payments International – gwarantów finansowej stabilności Państwa pieniędzy. Jesteśmy największym Agentem Rozliczeniowym w Europie Środkowej, a nasza sieć terminali POS liczy ponad 140 tys. urządzeń w Polsce.

Oferta skierowana jest zarówno do Zakładów Leczniczych, które współpracują z innymi firmami (pomagamy w zmianie operatora ) jak i do podmiotów, które do tej pory nie obsługiwały płatności elektronicznych.

Proponujemy przejrzystą współpracę w zakresie akceptacji transakcji elektronicznych.

 

 

W eService zawsze brak dodatkowych kosztów połączeń telefonicznych, przelewów, opłaty za dostęp do raportów WWW i za utrzymanie danych w systemie. Brak opłaty minimalnej! Pieniądze na konto w dowolnym banku następnego dnia . Jednorazowy koszt instalacji – 50 zł, brak kosztu najmu w miesiącu instalacji . 
Promocja 3 miesiące najmu terminali bez opłat!!!

Adam Macikowski Opiekun Klienta tel. 696 -409-893; 
e-mail: adam.macikowski@eservice.pl

Marek Mularczyk Opiekun Klienta tel. 662-196-312; 
e-mail: marek.mularczyk@eservice.pl

--Szczegółowe informacje w załączniku

wstecz