23 Listopad 2019 r. - Bal Lekarzy Weterynarii naszej Izby - Zapraszamy

Wzorem Poprzednich lat zapewniamy szampańską zabawę do 3-4 rano , możliwość nieodpłatnego korzystania z basenu,jacuzzi,sauny,siłowni.

Tegoroczny Bal jest szczególny z racji obchodów rocznicy 100-lecia powstania Polskiego Samorządu Lekarzy Weterynarii.

Szczegóły rezerwacji i warunki uczestnictwa w załączniku. Ew. dodatkowe informacje w Biurze Izby Gdańsk Zielony Stok 35.

Myślę że wspomnienia i bardzo dobre doświadczenia uczestników poprzednich bali są wystarczającą zachętą aby również w tym roku frekwencja dopisała.

Wspaniałe przeżycia i Urocze wspomnienia gwarantowane . Serdecznie zapraszam . A.J.