23 Listopad 2019 r. - Bal Lekarzy Weterynarii naszej Izby - Zapraszamy

Wzorem Poprzednich lat zapewniamy szampańską zabawę do 3-4 rano , możliwość nieodpłatnego korzystania z basenu,jacuzzi,sauny,siłowni. Dla uczestników pokoje hotelowe dostępne będą od godz.15.00 do godz.12.00 dnia następnego po balu.

Tegoroczny Bal jest szczególny z racji obchodów rocznicy 100-lecia powstania Polskiego Samorządu Lekarzy Weterynarii.

Szczegóły rezerwacji i warunki uczestnictwa w załączniku. Ew. dodatkowe informacje w Biurze Izby Gdańsk Zielony Stok 35.

Myślę że wspomnienia i bardzo dobre doświadczenia uczestników poprzednich bali są wystarczającą zachętą aby również w tym roku frekwencja dopisała.

Wspaniałe przeżycia i Urocze wspomnienia gwarantowane . Serdecznie zapraszam . A.J.

Ze względu na Duże Zainteresowanie i Ogromną Frekwencję z Dużym Żalem musimy z dniem 04.11.2019 r. Zamknąć listę uczestników.

Ew. dodatkowe zapisy możliwe na listę rezerwową po uzgodnieniu z Paniami z Biura Izby.