Aktualności

02 luty 2019 r Hotel Dolina Charlotty Resort & Spa . Zapraszamy Koleżanki i Kolegów na Integracyjne Spotkanie Karnawałowe . Atrakcje Zapewnione

Kaszubsko- Pomorska Izba Lekarsko- Weterynaryjna w Gdańsku serdecznie zaprasza lekarzy weterynarii wraz z osobami towarzyszącymi na Bal Karnawałowy który odbędzie się dnia 02.02.2019 r. w hotelu Dolina Charlotty Resort&Spa (Strzelinko 14, 76-200 Słupsk).

Opłata za udział w imprezie wraz z noclegiem wynosi 300 złotych za parę nocującą w pokoju 2 osobowym lub 220 złotych za osobę nocującą w pokoju jednoosobowym.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do biura Izby tel. 58 305 21 70 lub e-mail: kpilw@pro.onet.pl do dnia 18 stycznia 2019 r. W biurze dostępne będą wszystkie niezbędne informacje szczegółowe, w tym numer konta na który należy wpłacać opłatę uczestnictwa.

Decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona !

Zachęcamy do wspaniałej zabawy z atrakcjami - kto był w tym miejscu - wie że warto !!